Partnerzy Ogrodów zamkowych

Mower oficjalny Partner Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie

Mower Sp. z o.o. w Piasecznie to autoryzowany diler wiodących marek w dziedzinie zarządzania przestrzenią zieloną, w tym Husqvarna, Honda, Cramer i Wacker Neuson.

mower-logo

Ta prężnie rozwijająca się i pełna zaangażowania firma prezentuje maszyny i urządzenia do pielęgnacji trawników i ogrodów o najwyższej jakości, charakteryzujące się niezrównaną wydajnością, a przede wszystkim zapewniające wysoki poziom komfortu użytkowania. Mając zaś na szczególnej uwadze dobro przyrody i rozumiejąc konieczność jej ochrony, w ofercie Mower Sp. z o.o. znajduje się również szeroki wachlarz produktów zapewniających maksymalną redukcję zanieczyszczeń oraz minimalną ingerencję w środowisko naturalne.

Wszystkie urządzenia dostępne w ofercie firmy odznaczają się innowacyjnością zastosowanych w nich rozwiązań, które umożliwiają perfekcyjne wykonanie każdego powierzonego im zadania. Maszyny te intuicyjnie dopasowują się do użytkownika oraz terenu, a dzięki oryginalnemu projektowi, cieszą oczy całej rodziny, stanowiąc nowoczesny i przyjazny środowisku element ogrodu, z najwyższą precyzją zapewniający jego nieustannie estetyczny wygląd.

Więcej o Mower: https://mower.pl/

 

z

 


Emeralld oficjalny Partner Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie

W sezonie 2020 w utrzymaniu jakości trawników i roślin w królewskich Ogrodach pomaga firma Emeralld.

ogo_pogrubione-02-

Emeralld to pasja służąca ogrodom historycznym, parkom i obiektom sportowym, opierająca się na pracy w zgodzie z naturą. Wyselekcjonowane nasiona traw gazonowych, nawozy organiczne, specjalistyczny sprzęt do przygotowania i pielęgnacji terenów zielonych to gwarancja piękna i zdrowia, tryskającego niczym woda ze źródła. Zamkową enklawę zieleni i miejsce odpoczynku tworzymy wspólnie, z uwzględnieniem zasad ekologii i zrównoważonego rozwoju. Innowacyjne produkty zawierają naturalne substancje czynne,  m.in. kwasy humusowe, trichodermę oraz zeolit.

Emeralld to kompleksowa oferta rozwiązań i produktów skierowana do użytkowników prywatnych i profesjonalistów.

Więcej o Emeralld

 

z

 


Husqvarna  oficjalny Partner Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie

Husqvarna logo


Husqvarna jest liderem rynku w zakresie pielęgnacji terenów zieleni w parkach, lasach i ogrodach – dostarczycielem wysokiej jakości innowacyjnych, zrównoważonych produktów oraz usług, pionierem w dziedzinie robotów koszących do użytku profesjonalnego, w tym również do koszenia muraw na obiektach sportowych. Firma oferuje także szeroką gamę wysokowydajnych produktów akumulatorowych do pielęgnacji terenów zieleni. Zrównoważony rozwój, innowacyjność i cyfryzacja są ważnymi elementami działalności marki. Firma istnieje od 1689 r., swoje produkty sprzedaje w ponad stu krajach za pośrednictwem sieci dilerskiej.

Więcej na: www.husqvarna.com/pl

Zdjęcie robota marki Husqvarna pielęgnującego trawnik we wgłębniku Ogrodu Dolnego