Oprowadzanie po Galerii Arcydzieł

Lista przewodników zamkowych oprowadzających po Galerii Arcydzieł 

Lp.

Imię i nazwisko

Języki

Dane kontaktowe

1.

Ewa Ter-Tatewosjan

polski, angielski, włoski, rosyjski

ewater@o2.pl

tel. 609 808 649

2.

Karolina Załucka

polski

karolina.zalucka1@gmail.com

tel. 509 741 294

3.

Katarzyna Wójcik

polski, angielski, niemiecki

katarzyna.julia.wojcik@gmai.com, tel. 692 895 551

4.

Beata Tyszkiewicz

polski

beata.izabelin@gmail.com

tel. 609 531 462

5.

Izabela Kiedrowicz

polski,

angielski

izkie@wp.pl

tel. 602 139 373

6.

Bożena Stankiewicz - Bal

polski, francuski

bsbal@neostrada.pl

tel. 608 034 867

7.

Anna Sygnatowicz

polski

annasyg@poczta.onet.pl

tel. 692 898 024

8.

Marta Falkowska- Marczuk

polski, angielski, francuski

falkowska_m@interia.pl

tel. 606 345 650

9.

Wiktor Wądołowski

polski, angielski

wiktor_wadol@poczta.fm

tel. 603 857 545

10.

Arkadiusz Żołnierczyk

polski

biuro@zwiedzajznami.com.pl

tel. 514 784 177

11.

Agnieszka Martyka- Grudzień

polski

a.martyka@wp.pl

tel. 503 638 018

12.

Teodora Szostakowska

polski,

rosyjski

teodoraszostakowska@gmail.com

tel.  792 613 411

13.

Elżbieta Balicka-Finzi

polski, angielski

elafinzi@yahoo.com

tel. 513 999 664

14.

Aleksandra Rosół

polski, francuski

przewodnik.warszawski@onet.pl

tel. 731 422 727

15.

Magdalena Gardecka

polski,

angielski

magdalena.gardecka@gmail.com

tel. 500 719 585

16.

Bożena Juda – Rembielak

polski, włoski, francuski

medri@wp.pl

tel. 668 155 233

17.

Beata Meller

polski,

angielski

beata@zwiedzajwarszawe.pl

tel. 608 677 824

18.

Zofia Ustaborowicz - Sobiepanek

polski,

angielski

zustaborowicz@wp.pl

tel. 22 863 81 03

19.

Irena Suchmiel

polski,

rosyjski

irenasuch@op.pl

tel. 508 087 410

20.

Elżbiet Gaworek

polski,

włoski

egaworek@gmail.com

tel. 509 482 711

21.

Joanna Kośnik

polski,

angielski

joanna.kosnik@wp.pl

tel. 506 300 010

22.

Katarzyna Majek-Raducha

polski

k.majek@wp.pl

tel. 607 061 014