Oprowadzanie po wystawach czasowych

Lista przewodników zamkowych oprowadzających po

wystawie czasowej Bernardo Bellotto. W 300 rocznicę urodzin malarza

 

Lp.

Imię i nazwisko

Języki

Dane kontaktowe

1.

Beata Meller

polski,

angielski

beata@zwiedzajwarszawe.pl

tel. 608 677 824

2.

Teodora Szostakowska

polski,

rosyjski

teodoraszostakowska@gmail.com

tel.  792 613 411

3.

Ewa Ter -Tatewosjan

polski, angielski, włoski, rosyjski

ewater@o2.pl

tel. 609 808 649

4.

Teresa Krysa

            polski

teresa.krysa@wp.pl

tel. 503 353 817

5.

Izabela Kiedrowicz

polski,

angielski

izkie@wp.pl

tel. 602 139 373

6.

Bożena Stankiewicz - Bal

polski,

francuski

bsbal@neostrada.pl

tel. 608 034 867

7.

Katarzyna Wójcik

polski,

angielski, niemiecki

katarzyna.julia.wojcik@gmail.com

tel. 692 895 551

8.

Agnieszka Tomaszuk

polski,

angielski

agnieszka.tomaszuk@interia.pl

+48 601 097 289

9.

Anna Maniak - Siara

polski,

angielski, rosyjski

guide.anna@wp.pl

tel. 501 013 444

10.

Irena Suchmiel

polski,

rosyjski

irenasuch@op.pl

tel. 508 087 410

11.

Bożena Juda - Rembielak

polski,

włoski, francuski

medri@wp.pl

tel. 668 155 233

12.

Kacper Mazowiecki

polski

mazowiecki@gmail.com

tel. 509 174 568

13.

Violetta Kunikowska

polski,

angielski, włoski

violetta.k.m@wp.pl

tel. 664 086 709

14.

Elżbieta Balicka - Finzi

polski,

angielski

elafinzi@yahoo.com

tel. 513 999 664

15.

Anna Sygnatowicz

polski

annasyg@poczta.onet.pl

tel. 692 898 024

16.

Wiktor Wądołowski

polski,

angielski

wiktor_wadol@poczta.fm

tel. 603 857 545

17.

Zofia Ustaborowicz

polski,

angielski

zustaborowicz@wp.pl

tel. 600 388 103

18.

Marta Falkowska - Marczuk

polski,

angielski, francuski

falkowska_m@interia.pl

tel. 606 345 650

19.

Katarzyna Majek - Raducha

polski

k.majek@wp.pl

tel. 607 061 014

20.

Wiesława Strzałecka

polski,

niemiecki

wieslawa@post.pl,

tel. 601 739 945

21.

Magdalena Gardecka

polski,

angielski

magdalena.gardecka@gmail.com

tel. 500 719 585

22.

Barbara Sołkowicz

polski

basia.solkowicz@gmail.com

tel. 791 684 337

23.

Anna Gapys

polski

gapys08@gmail.com

tel. 788 018 886

24.

Danuta Sałacińska

Polski,

włoski

danutasalacinska@interia.pl

tel. 602 606 331