Oprowadzanie po wystawach czasowych

 

                                            

Lista przewodników oprowadzających po wystawie

Geniusz Lwowa. Lwów jako ośrodek sztuki i jego artystyczne kolekcje

6 października 2023 r. – 14 stycznia 2024 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Dane kontaktowe

1.

Jacek Delert

tel. 502 362 666

jacekpilot1@wp.pl

2.

Danuta Sałacińska

tel. 602 606 331

danutasalacinska@interia.pl

3.

Barbara Wiśniewska

tel. 501 801 868

barbarawis@o2.pl

4.

Anna Sygnatowicz

tel. 692 898 024

annasyg@poczta.onet.pl

5.

Ewa Ter-Tatewosjan

tel. 609 808 649

ewater@o2.pl

6.

Katarzyna Majek - Raducha

tel. 607 061 014

k.majek@wp.pl

7.

Marta Falkowksa - Marczuk

tel. 606 345 650

falkowska_m@interia.pl

8.

Magdalena Gardecka

tel. 500 719 585

magdalena.gardecka@gmail.com

9.

Beata Meller

tel. 608677 824

beata@zwiedzajwarszawe.pl

10.

Teresa Krysa

tel. 503 353 817

teresa.krysa@wp.pl

11.

Jolanta Senator

tel. 606 838 174

jolanta.senator@gmail.com

12.

Teodora Szostakowska

tel. 792 613 411

teodoraszostakowska@gmail.com

13.

Katarzyna Mioduszeska - Kujawa

tel. 506 506 589

katarzyna305@gmail.com

14.

Katarzyna Wójcik

tel. 692 895 551

katarzyna.julia.wojcik@gmail.com

15.

Elżbieta Balicka Finzi

tel. 513999 664

elafinzi@yahoo.com

16.

Izabela Kiedrowicz

tel. 602 139 373

izkie@wp.pl

17.

Elżbieta Rudniak

tel. 602 190 612

elzbieta.r@gmail.com

18.

Agnieszka Noworyta

tel. 605 371 603

noworytaaga@gmail.com

19.

Dagmara Komorniczak

tel. 600 388 744

d.komorniczak@poczta.onet.pl

 

Lista przewodników oprowadzających po wystawie

Sztuka widzenia. Nowosielski i inni

5 grudnia 2023 r. – 3 marca 2024 r.
 

L.p.

Imię i nazwisko

Dane kontaktowe

Anna Sygnatowicz

tel. 692 898 024

annasyg@poczta.onet.pl

Elżbieta Rudniak

tel. 602 190 612

elzbieta.r@gmail.com

Beata Meller

tel. 608677 824

beata@zwiedzajwarszawe.pl

Beata Tyszkiewicz

tel. 609 531 462

beata.izabelin@gmail.com

Izabela Kiedrowicz

tel. 602 139 373

izkie@wp.pl

Ewa Ter- Tatewosjan

tel. 609 808 649

ewater@o2.pl

Dorota Szostakowska

tel. 792 613 411

teodoraszostakowska@gmail.com

Kacper Mazowiecki

tel. 509 174 568
mazowiecki@gmail.com

Elżbieta Balicka Finzi

tel. 513999 664

elafinzi@yahoo.com

Danuta Sałacińska

tel. 602 606 331

danutasalacinska@interia.pl

Juliusz Gromadzki

tel. 505 359 462

j.gromadzki@uw.edu.pl

Katarzyna Wójcik

tel. 692 895 551

katarzyna.julia.wojcik@gmail.com

Sarah Skelton-Witkowska

tel. 508 192 110

srhskelton@gmail.com

Marta Falkowska - Marczuk

tel. 606 345 650

falkowska_m@interia.pl

Wiktor Wądołowski

tel. 603 857 545

wiktor_wadol@poczta.fm

Agnieszka Noworyta

tel. 605 371 603

noworytaaga@gmail.com

Agnieszka Kuś

tel. 506 096 869

agnieszka_kus2@wp.pl