Bezpłatna oferta w ramach akcji #SolidarnizUkrainą

Uwaga, oferta obowiązuje do 14 grudnia 2022 r.

Bezpłatne zwiedzanie: 

W środy zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie indywidualne ekspozycji stałej: Apartament Wielki i Królewski oraz Pałac Pod Blachą (darmowe wejściówki do pobrania w kasie Zamku, obowiązuje zwiedzanie indywidualne, bez przewodnika i bez rezerwacji).

Zgodnie z regulaminem zwiedzania organizacje pomocowe mogą składać wnioski o bezpłatne zwiedzanie dla grup.

Oprowadzanie po Apartamentach w języku ukraińskim: 

W środy o 11.00 i 13.00 zapraszamy na oprowadzanie po Apartamentach króla Stanisława Augusta w języku ukraińskim. Ilość osób ograniczona, grupy do 25 osób, decyduje kolejność przybycia. 

Spacery po Zamku  zajęcia dla grup w języku ukraińskim

Zamek Królewski przygotował propozycję zajęć dla dzieci, gdzie w przyjaznej atmosferze sprzyjającej budowaniu poczucia bezpieczeństwa, przeniesiemy się w czas minionych epok, poznamy zwyczaje dworzan i samego króla. Wszystko to w Apartamentach króla Stanisława Augusta.

Ideą spotkań jest stworzenie możliwości swobodnej wypowiedzi, wymiany myśli, a przede wszystkim wzajemnej nauki. Zajęcia pozwolą na uczenie się słów w języku ukraińskim i polskim. Wsłuchując się w potrzeby grupy, poprzez wzajemną naukę, ale także zabawę będziemy mogli w wyjątkowy sposób zaprezentować zbiory i historię Zamku Królewskiego w Warszawie.

Zajęcia prowadzone są dla grup zorganizowanych, bezpłatnie po wcześniejszym zgłoszeniu. Osobą prowadzącą jest edukator dwujęzyczny.
Informacji udzielają pracownicy Działu Edukacji:
Paulina Jasny 22 35 55 114; 
pjasny@zamek-krolewski.pl
Tomasz Drapała tel. 22 35 55 105; 
tdrapala@zamek-krolewski.pl

Zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie z audioprzewodnikiem w języku ukraińskim

Koszt wypożyczenia audioprzewodnika jest wliczony w cenę biletu normalnego i ulgowego.

Koszt wypożyczenia audioprzewodnika do biletów za 1 zł z oraz bezpłatnych wejściówek wypożyczenia wynosi 10 zł od osoby.

#SolidarnizUkrainą


Безкоштовна пропозиція у межах акції #СолідарніЗУкраїною (українська версія)