Szlakiem orientalnych opowieści. Czytaj więcej >

Zapraszamy młodych widzów w orientalną podróż, dla której tłem staje się ekspozycja wschodnich kobierców w Pałacu Pod Blachą. Kameralne spektakle na motywach Klechd sezamowych Bolesława Leśmiana, z udziałem aktorów Teatru Lalka, będą punktem wyjścia dla interaktywnych warsztatów. Wykorzystane w nich przedmioty codziennego użytku w nowej, nietypowej funkcji okażą się zachętą do inspirującej i kreatywnej zabawy w teatr. Spektaklom towarzyszy piękna muzyka.

Zamkowa Akademia Młodego Eksploratora. Czytaj więcej >

Zajęcia dla dzieci w wieku 7–12 lat. W programie poznawanie fascynujących dzieł sztuki, które były świadkami przeszłości oraz wykonanie prac plastycznych powiązanych z tematem zajęć. Istnieje możliwość uzyskania dyplomu ukończenia Akademii (wymagana obecność na przynajmniej 6 zajęciach).

Z maluszkiem w Zamku. Czytaj więcej >

Cykl zajęć dla rodziców i opiekunów, którzy sprawując opiekę nad dziećmi do lat 2, chcą jednocześnie korzystać z dostępu do kultury. Na spotkaniach prowadzonych przez naszych edukatorów będzie można w miłej atmosferze i z dzieckiem u boku poznać Zamek i zgromadzone w nim dzieła sztuki.

 


Source URL: https://zamek-krolewski.pl/strona/edukacja/662-rodziny-z-dziecmi