Rodziny z dziećmi

Szlakiem orientalnych opowieści. Czytaj więcej >

Wielokulturowe spotkania online dla rodzin z dziećmi w wieku 3–9 lat. Każde spotkanie jest przygotowane we współpracy z różnymi wykonawcami: aktorami, podróżnikami, edukatorami.

Zamkowa Akademia Młodego Eksploratora. Czytaj więcej >

Zajęcia dla dzieci w wieku 8 -12 lat. W programie poznawanie fascynujących dzieł sztuki, które były świadkami przeszłości oraz wykonanie prac plastycznych powiązanych z tematem zajęć. Istnieje możliwość uzyskania dyplomu ukończenia Akademii (wymagana obecność na przynajmniej 6 zajęciach).

Wiosenne spacery jubileuszowe. Czytaj więcej >


Serdecznie zapraszamy na kameralne zwiedzanie Zamku Królewskiego – tym razem od zewnątrz. Poza murami będziemy mieć okazję do opowiedzenia Państwu o Ogrodach zamkowych, Dziedzińcu Wielkim. a nawet placu Zamkowym, który bez wątpienia jest najbardziej rozpoznawalnym miejscem Warszawy.

Z maluszkiem w Zamku. Czytaj więcej >

Cykl zajęć dla rodziców i opiekunów, którzy sprawując opiekę nad dziećmi do lat 2, chcą jednocześnie korzystać z dostępu do kultury. Na spotkaniach prowadzonych przez naszych edukatorów będzie można w miłej atmosferze i z dzieckiem u boku poznać Zamek i zgromadzone w nim dzieła sztuki.