XXII Targi Wydawców Katolickich

 
       
  •  

 

XXII Targi Wydawców Katolickich

 

Zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń dla środowiska wydawców i czytelników książek katolickich. W ciągu czterech kolejnych dni ponad 170 wystawców, zgromadzonych w Arkadach Kubickiego, zaprezentuje czytelniczej publiczności blisko 10 tys. najciekawszych tytułów ostatnich lat.

Tegoroczna edycja targów, przypadająca w przededniu obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski i Światowych Dni Młodzieży, które w lipcu odbędą się w Krakowie, będzie stanowić ważne forum wymiany myśli i doświadczeń dla przedstawicieli wydawców publikacji katolickich. Targi są bowiem swoistym przeglądem najciekawszych tendencji wpływających na charakter i kondycję tej części sektora wydawniczego w Polsce.

Dla czytelników będzie to doskonała okazja do spotkań i rozmów z ulubionymi autorami czy otrzymania pamiątkowego wpisu w książce.

Organizatorzy zadbali również o bogaty program wydarzeń towarzyszących, skierowanych zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych czytelników.

Serdecznie zapraszamy również na galę wręczenia Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2016, która rozpocznie się w sobotę 9 kwietnia o godz. 19.30 w Bazylice Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie.

 

Pamiątkowe statuetki odbiorą również laureaci Nagrody Mały FENIKS 2016, która przyznawana jest osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym na polu promocji książki religijnej w mediach.

Finałową galę Nagrody FENIKS 2016 uświetni niezwykły występ Orkiestry Polskiej Opery Kameralnej.


Szczegółowe informacje na temat targów >

 

 

Targi na żywo:

 

Transmisja z uroczystego otwarcia

 

 

 

 

Transmisja z gali przyznania Nagród Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2016

 

 

 

 

Transmisja z Mszy Świętej za Wydawców, Autorów oraz Media w Polsce

 

 

 


Dokumenty do pobrania