14 sierpnia – Cmok.Smok – Teatr Scena 96 (dla dzieci)

Cmok.Smok

spektakl dla dzieci Teatru Scena 96

14 sierpnia (sobota), godz. 12.00

Arkady Kubickiego

Spektakl jest autorską wersją popularnej bajki o smoku wawelskim, przygotowaną z myślą o najmłodszym widzu. Jest tu Król, Królewna, dzielny Szewczyk i kolorowy, radosny świat. Świeci słońce, ptaki ćwierkają, kumkają żaby i pasą się owce, kozy i krowy. Jest pięknie! Pojawia się jednak smok i niesie ze sobą smutek, brzydotę i złe emocje. Trzeba więc walczyć o piękny kolorowy świat, o proste, oczywiste wartości, bo lepiej jest gdy świeci słońce i mamy powody do radości!

Stowarzyszenia Scena 96 to grupa artystów, animatorów i menedżerów kultury, która odd 1996 roku prowadzi działalność statutową polegającą produkcji i prezentacji spektakli teatralnych i tanecznych, a także organizacji festiwali i przeglądów. W ramach struktur Stowarzyszenia działa Teatr Scena 96, który prowadzi stała scenę repertuarową w Pałacu Szustra na warszawskim Mokotowie. Teatr realizuje projekty edukacyjne i animacyjne adresowane dla całych rodzin ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży.

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Królewskie Arkady Sztuki 2021.

Wstęp bezpłatny

Podczas wszystkich wydarzeń festiwalowych obowiązuje stosowanie się do zasad bezpieczeństwa epidemicznego, w tym noszenia maseczek przez cały czas trwania wydarzenia.

Poszczególne spektakle i warsztaty trwają do 60 minut

Wydarzenia dla dzieci przeznaczone są dla uczestników powyżej 5 lat

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w zaproponowanym repertuarze

Informacje: tel. (22) 35 55 170, e-mail: ttaraszkiewicz@zamek-krolewski.pl


Projekt powstał przy wsparciu finansowym Urzędu m.st. Warszawy

Organizatorzy:

log1

Mecenas Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum:

kghm

Partnerzy projektu:

Sponsor:

Patroni medialni: